• vv Stânfries 4 VE zondag speeldag man

  • vv Stânfries 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eisinga, SofiaOverige stafTeammanager
    Stoker, HarmTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 10:00Sportclub Makkinga 2 - vv Stânfries 4Sportpark Oosteinde
    11 dec. 10:00vv Stânfries 4 - Thor 2Sportpark De Steegde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.vv Stânfries 4 - Wispolia 20 - 7
    20 nov.Oldeboorn 2 - vv Stânfries 49 - 0
    13 nov.vv Stânfries 4 - vv Gersloot 11 - 8
    6 nov.Mildam 3 - vv Stânfries 47 - 2
    30 okt.Langezwaag 2 - vv Stânfries 49 - 0
  • Poulestanden vv Stânfries 4 ( 5e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Gersloot 1870138132521
    2Thor 275021881015
    3V.V. Heerenveen 3741224141013
    4Donkerbroek 274122114713
    5Wispolia 284132521413
    6Langezwaag 274032191212
    7Mildam 374031712512
    8Oldeboorn 27304201379
    9FFS 27214821-137
    10Sportclub Makkinga 272051120-96
    11FC Fochteloo 24103716-93
    12vv Stânfries 48008453-490

    Poulestanden vv Stânfries 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beilen 532019636
    2Wijster 332016426
    3Pesse 331118624
    4vv Stânfries 4301229-71
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beuker, MartinTeamspeler
    Buiten, Niek vanTeamspeler
    Dalen, Lars vanTeamspeler
    Doudouh, HilalTeamspeler
    Eisinga, RobinTeamspeler
    Eizinga, FerryTeamspeler
    Elings, BjornTeamspeler
    Heeroma, IwanTeamspeler
    Hoogeveen, AniqueTeamspeler
    Jong, Robin deTeamspeler
    Kikkert, RubenTeamspeler
    Rinkema, KelvinTeamspeler
    Steg, TomTeamspeler
    Wilting, MarthijsTeamspeler
    Woltinge, SanderTeamspeler
    Zeilstra, RoyTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sportclub Makkinga 2

    VS

    vv Stânfries 4

    04 december 202210:00 uur
    Sportpark Oosteinde veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    vv Stânfries 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd