• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Eizinga, HielkeTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Stoker, RoelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 14:00vv Stânfries 1 - Sportclub Makkinga 1Sportpark De Steegde
    3 nov. 14:00HHCombi 1 - vv Stânfries 1Sportpark Meerweg
    10 nov. 14:00vv Stânfries 1 - Zevenhuizen 1Sportpark De Steegde
    17 nov. 14:00Haren 1 - vv Stânfries 1Sportpark De Koepel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.vv Stânfries 1 - Tynaarlo 19 - 3
  • Poulestanden vv Stânfries 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haren 1431092710
    2Sportclub Makkinga 1430110469
    3Zevenhuizen 142118537
    4FC Fochteloo 1320113496
    5vv Stânfries 1320111656
    6Groen Geel 1420216796
    7Wijster 121012203
    8HHCombi 131025503
    9FC Amboina 13102310-73
    10Yde de Punt 1410338-53
    11Tynaarlo 14004431-270

    Poulestanden vv Stânfries 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Olyphia 13300162149
    2Havelte 132019636
    3BEW 13102612-63
    4vv Stânfries 13003112-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, RubenTeamspeler
    Dillingh, UlkoTeamspeler
    Heeroma, MarkTeamspeler
    Hiddema, LieuweTeamspeler
    Hoekstra, DaveTeamspeler
    Hofstra, MichelTeamspeler
    Hoonstra, SjoukeTeamspeler
    Hulzinga, EdgarTeamspeler
    Jong, Cas deTeamspeler
    Juhasz, GergoTeamspeler
    Kok, MartijnTeamspeler
    Kuiper, KevinTeamspeler
    Riezen, Wim vanTeamspeler
    Sloot, MarcoTeamspeler
    Steg, ArnoTeamspeler
    Stoker, DaniTeamspeler
    Westerveen, MartijnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    vv Stânfries 1

    VS

    Sportclub Makkinga 1

    27 oktober 201914:00 uur
    Sportpark De Steegde Hoofdveld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    vv Stânfries 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd