• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Eizinga, HielkeTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Stoker, RoelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden vv Stânfries 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Makkinga 113101239142531
    2Wijster 11291230121828
    3Zevenhuizen 1118214183326
    4Haren 11281329161325
    5HHCombi 1137153327622
    6Yde de Punt 1137152218422
    7vv Stânfries 1115062426-215
    8Groen Geel 1134093329412
    9FC Fochteloo 1133192332-910
    10FC Amboina 11330101542-279
    11Tynaarlo 1120012974-650

    Poulestanden vv Stânfries 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Olyphia 13300162149
    2Havelte 132019636
    3BEW 13102612-63
    4vv Stânfries 13003112-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, RubenTeamspeler
    Dillingh, UlkoTeamspeler
    Heeroma, MarkTeamspeler
    Hiddema, LieuweTeamspeler
    Hoekstra, DaveTeamspeler
    Hofstra, MichelTeamspeler
    Hoonstra, SjoukeTeamspeler
    Hulzinga, EdgarTeamspeler
    Jong, Cas deTeamspeler
    Juhasz, GergoTeamspeler
    Kok, MartijnTeamspeler
    Kuiper, KevinTeamspeler
    Riezen, Wim vanTeamspeler
    Sloot, MarcoTeamspeler
    Steg, ArnoTeamspeler
    Stoker, DaniTeamspeler
    Westerveen, MartijnTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    vv Stânfries 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,36

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd