• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Eizinga, HielkeTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Stoker, RoelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 14:00vv Stânfries 1 - Groen Geel 1Sportpark De Steegde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.FC Amboina 1 - vv Stânfries 11 - 6
    23 nov.vv Stânfries 1 - FC Fochteloo 12 - 1
  • Poulestanden vv Stânfries 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haren 197112391422
    2Zevenhuizen 196213372620
    3Sportclub Makkinga 196122992019
    4Wijster 185121991016
    5HHCombi 195132216616
    6Yde de Punt 195041312115
    7vv Stânfries 194052225-312
    8Groen Geel 19306221849
    9FC Fochteloo 19306191909
    10FC Amboina 192071030-206
    11Tynaarlo 19009664-580

    Poulestanden vv Stânfries 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Olyphia 13300162149
    2Havelte 132019636
    3BEW 13102612-63
    4vv Stânfries 13003112-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, RubenTeamspeler
    Dillingh, UlkoTeamspeler
    Heeroma, MarkTeamspeler
    Hiddema, LieuweTeamspeler
    Hoekstra, DaveTeamspeler
    Hofstra, MichelTeamspeler
    Hoonstra, SjoukeTeamspeler
    Hulzinga, EdgarTeamspeler
    Jong, Cas deTeamspeler
    Juhasz, GergoTeamspeler
    Kok, MartijnTeamspeler
    Kuiper, KevinTeamspeler
    Riezen, Wim vanTeamspeler
    Sloot, MarcoTeamspeler
    Steg, ArnoTeamspeler
    Stoker, DaniTeamspeler
    Westerveen, MartijnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    vv Stânfries 1

    VS

    Groen Geel 1

    08 december 201914:00 uur
    Sportpark De Steegde Hoofdveld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    vv Stânfries 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd