• Scheidsrechterindeling

    De jeugdwedstrijden worden begeleid door vrijwillige scheidsrechters die worden aangesteld door de wedstrijdsecretariaat. Vanaf de JO-17 worden de spelers aangesteld als scheidsrechter. Iedereen krijgt daar bericht over, zodra de indeling voor de wedstrijden bekend is wordt deze zichtbaar op de website en krijgt iedereen een mail. Tevens krijgen de scheidsrechters 2 dagen van te voren een automatische herinnering via de mail dat ze ingepland staan.
    (pushbericht vanuit de voetbal.nl app. toekomst)

    Mocht je niet kunnen, dan dien je zelf voor vervanging te zorgen en dit door te geven aan;

    Heiko Knippenborg
    +316 24 88 75 26
    heiko.knippenborg@gmail.com

  • Scheidsrechtersaanstellingen

    DatetimeAanvangstijdScheidsrechtersWedstrijd
    27 mrt.19:00Afgeschermdvv Stânfries JO17-1 - Smilde'94 JO17-1
    30 mrt.09:00Afgeschermdvv Stânfries JO9-1 - Gomos JO9-1
    30 mrt.09:00Westerveen, S. (Sytze)vv Stânfries JO13-1 - FC Assen JO13-6
    30 mrt.09:00Eizinga, D. (Denny)vv Stânfries JO13-2 - Uffelte JO13-1
    30 mrt.10:15Jager, H. (Henk) devv Stânfries MO13-1 - SJO J.V. Oostenburg MO13-2
    30 mrt.10:30Stoker, D. (Dani)vv Stânfries JO11-2 - SJO ZVC '14 JO11-2
    30 mrt.10:30Berg, S. (Sil) van denTrinitas JO8-2 - vv Stânfries JO8-2
    31 mrt.12:00Vink, A (Arie)SC Emmeloord 4 - vv Stânfries 2
    31 mrt.14:00Afgeschermdvv Stânfries 1 - Yde de Punt 1
    6 apr.09:00Rosema, G. (Gerke)vv Stânfries JO13-1 - Gomos JO13-2
    6 apr.09:00Eizinga, D. (Denny)vv Stânfries JO11-1 - S.V. Haulerwijk JO11-1
    6 apr.11:00Jager, H. (Henk) devv Stânfries JO15-1 - ONT JO15-1
    6 apr.13:00Smit, J.P. (Jan Peter)vv Stânfries JO17-2 - sv Olyphia JO17-1
    7 apr.10:00Eizinga, F. (Folkert)vv Stânfries 3 - Langezwaag 2
    13 apr.09:00Smit, J.P. (Jan Peter)vv Stânfries JO17-1 - FC Assen JO17-2
    13 apr.09:00Wilting, M. (Marthijs)vv Stânfries JO9-1 - Dwingeloo JO9-1
    13 apr.09:00Kuiper, K. (Kevin)vv Stânfries JO8-1 - Beilen JO8-1
    13 apr.10:30Hofstra, D (Dennis)vv Stânfries MO13-1 - Gorecht MO13-2
    13 apr.12:30Vries, S. (Sietse) deNieuweschoot JO17-1 - vv Stânfries JO17-2
    13 apr.20:00Afgeschermdvv Stânfries 1 - FC Fochteloo 1
    14 apr.10:00Eizinga, F. (Folkert)vv Stânfries 2 - Akkrum 3
    20 apr.09:00Flapper, R. (Rick)vv Stânfries JO8-2 - V.V. Heerenveen JO8-6
    24 apr.18:30Tolner, S. (Stijn)Wildervank JO13-3 - vv Stânfries JO13-1
    4 mei.09:00Rosema, G. (Gerke)vv Stânfries JO15-1 - SC Veenwouden JO15-1
    4 mei.09:00Afgeschermdvv Stânfries JO8-2 - Udiros JO8-1
    4 mei.10:30Stoker, D. (Dani)vv Stânfries JO11-2 - Dwingeloo JO11-1
    4 mei.11:00Heeroma, M. (Mark)vv Stânfries JO13-1 - LTC JO13-2
    4 mei.13:00Smit, J.P. (Jan Peter)vv Stânfries JO17-1 - Gieten JO17-3
    5 mei.14:00Eizinga, H (Hielke)vv Stânfries 1 - Zandhuizen 1
    11 mei.09:00Smit, J.P. (Jan Peter)vv Stânfries JO17-2 - Langezwaag JO17-1
    11 mei.09:00Jager, H. (Henk) devv Stânfries JO15-1 - SJO Bergum BCV Combinatie JO15-2
    11 mei.10:15Vermeeren, H. (Herman)Trinitas JO13-1 - vv Stânfries JO13-2
    12 mei.10:00Eizinga, F. (Folkert)vv Stânfries 2 - Houtigehage 2
    12 mei.14:00Eizinga, H (Hielke)vv Stânfries 1 - Sport Vereent 1
    18 mei.09:00Smit, J.P. (Jan Peter)vv Stânfries JO17-1 - LTC JO17-2
    18 mei.09:00Jager, H. (Henk) devv Stânfries MO13-1 - LTC MO13-1
    18 mei.10:30Kuiper, K. (Kevin)vv Stânfries JO9-1 - Rolder Boys JO9-1
    18 mei.10:30Eizinga, D. (Denny)vv Stânfries JO8-1 - Annen JO8-1
    18 mei.11:00Rosema, G. (Gerke)vv Stânfries JO13-1 - Wildervank JO13-3
    18 mei.12:00Yang, K. (Kelvin)vv Stânfries JO13-2 - Workum JO13-3
    19 mei.10:00Eizinga, F. (Folkert)vv Stânfries 3 - Tijnje 3
    25 mei.09:00Yang, K. (Kelvin)vv Stânfries JO13-2 - Trinitas JO13-1
    25 mei.09:00Wilting, M. (Marthijs)vv Stânfries JO8-2 - Jubbega JO8-1
    26 mei.10:00Eizinga, F. (Folkert)vv Stânfries 2 - Oldeboorn 2
    26 mei.10:00Veldhuizen, A (Andries)Sportclub Makkinga 3 - vv Stânfries 3
    26 mei.14:00Eizinga, H (Hielke)vv Stânfries 1 - Eext 1